Dhome Frigoriferike freskuese Alaska

Dhome Frigoriferike freskuese Alaska

SHPËRNDAJE

Dhome Frigoriferike freskuese Alaska dhe me proces fermentimi automatik.
Viti = 2005
Kapaciteti = 6 karrela 60 x 80

alaska

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU