Formatrice brumi Dell oro

Formatrice brumi Dell oro

SHPËRNDAJE

Formatrice brumi Dell oro per buke masive, buke fshati, baguette dhe sanduic, kap nga 50 gr deri ne 1300 gr brume.
dell-oro

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU