Pocket 60 65

Pocket 60 65

SHPËRNDAJE

Furre Rotor Polin elektrike, gaz, nafte me karrel 60 x 65, shum ekonomike, ideale per buke dhe pasticeri.
pocket60-65

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU