Arredimi e nje furrë buke dhe pastiçeri

Arredimi e nje furrë buke dhe pastiçeri

SHPËRNDAJE

foto-kryesore
Nje nga realizimet tona te nje furre ne Elbasan, banaket pasticerie Orion ,banak ngrohes byrekesh Orion, banak akullore 12 vaska Jobs Orion qendror , Frigorifera ekspozitor Longoni pasticerie, Furre me ventilim 5 tava Polin

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU