Turbomix 10 Carpigiani

Turbomix 10 Carpigiani

SHPËRNDAJE

Turbomix 10 Carpigiani

Turbomix esht nje pajsje e domosdoshme ne nje laborator modern, shum praktik, ai perzien por edhe pret dhe grin fruta te fresketa ose te ngrira fal shpejtesis deri ne 12.000 xhiro ne minute.

turbo-mix

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU