Soft & Go Carpigiani

Soft & Go Carpigiani

SHPËRNDAJE

Soft & Go Carpigiani

Makina akullores soft ideale per bar, restorante dhe pasticeri qe kan vendin e limituar, prodhon akullore me fruta dhe frozen yogurt , kapaciteti 5 lt perzierje.

soft

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU