Montapanna Ecowip / Jetwip Carpigiani

Montapanna Ecowip / Jetwip Carpigiani

SHPËRNDAJE

Montapanna Ecowip / Jetwip Carpigiani
Makina montapanna,prodhon krem ose shllak per embelsira, ideale per bar restorante dhe pasticeri, me kapacitet 2 ose 6 lt

montpanna

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU